Online vyřízení

S online vyřízením trvalého pobytu máte výhody na své straně. Objednávku vyřídíte ze svého oblíbeného křesla jen s pomocí počítače a e-mailové schránky. Objednávku vyřídíte ze svého oblíbeného křesla jen s pomocí počítače a e-mailové schránky.

  • Ušetříte čas spojený s osobní schůzkou. Nakonec i peníze.
  • Po celou dobu máte přidělenou stejnou osobu, která je zodpovědná za dokončení procesu podle Vaši představ.
  • Vše proběhne spolehlivě, rychle a bezchybně.

Pojďme to spolu vyřešit “ONLINE“ během jednoho pracovního dne!

Vše zvládneme vyřešit online z pohodlí Vašeho domova. Kompletní služby, veškerá dokumentace, přebírání korespondence s okamžitou notifikací, žádné další poplatky ani kauce. Co více si přát?
 

Jak to všechno funguje?

  1. Údaje o Vaší osobě vyplníte do online formuláře. Ten získáte zde
  2. Připravíme dokumentaci a spolu s údaji pro platbu Vám vše zašleme e-mailem k podpisu. Za správnost dokumentů ručíme.
  3. Podepsané dokumenty nám zašlete skenem a poté nám je doručíte poštou.
  4. Po obdržení dokumentů i platby Vám zašleme všechny potřebné dokumenty (Smluvní dokumentaci, aktuální výpis z katastru nemovitostí, souhlas s nahlášením trvalého pobytu) doporučenou poštou. 
  5. Souhlas s poskytnutím trvalého pobytu předáte do 15 dnů na kterémkoliv úřadu obce s rozšířenou působností, standardní doba vydání je 30 dnů, ale můžete si požádat i o zrychlené vydání za poplatek.
  6. Samotné vyřízení trvalého pobytu je možné realizovat během jednoho pracovního dne. Zásilku s potřebnými dokumenty odesíláme v den připsaní platby a zaslání skenu podepsané smlouvy na náš e-mail. Druhý pracovní den tak máte vše potřebné v ruce.
  7. Pokud podnikáte a máte sídlo na adrese trvalého pobytu, nemusíte změnu adresy trvalého pobytu živnostenskému úřadu hlásit. Údaj si změní živnostenské úřady v rejstříku živnostenského podnikání samy. Stojí však za upozornění, že adresa sídla není součástí služby. Jsme připraveni i na tuto variantu a nabídneme Vám sídlo pro podnikání za zvýhodněnou cenu od 59 Kč za měsíc.